Soodsad eritellimusel paberkotid – jah, see on võimalik!

Kõigepealt sa tahad kindlasti teada, mida üldse tähendab see, kui paberkotid on eritellimusel tehtud. Hästi lihtsasti öeldes tähendab see seda, et tellija logo, tunnuslauset või muud toredat asja ei trükita juba valmis olevatele paberkottidele, vaid need tehakse valmis nullist.

Soodsad eritellimusel paberkotid

Näiteks ütled sina meile, et sa soovid paberkotte, kus on peal helesinised linnupojad ja sinu logo. Järgmise sammuna me ei lähe lattu ega võta valmis paberkottide kuhjast portsu kotte, kuhu me linnupojad peale trükime. Hakkame peale hoopis kottide valmistamisest.
Kui nüüd veidi tõsisemaks ja konkreetsemaks minna, siis kujutame ette sellist olukorda:

 • Sul on vaja 1000 paberkotti, kuhu mahuksid sisse messitarvikud (pastakas, kataloogid, väike meene, tootenäidis vms).
 • Tavaliselt on sellised kotid A4 suurusega.
 • Sinu eelarve on umbes 1000 eurot.
 • Mess algab Saksamaal 10 päeva pärast.

Pakume sinu murele järgmist lahendust.
Palume sul valida endale sobiva suuruse nende viie variandi hulgast:

  • Paberkott mõõtudega 24x9x24 cm
  • Paberkott mõõtudega 24x9x32 cm
  • Paberkott mõõtudega 31x12x25 cm
  • Paberkott mõõtudega 31x12x31
  • Paberkott mõõtudega 31x12x41 cm

Kui oled sobiva koti välja valinud, on järgmine samm kujunduse kinnitamine. Kui see tehtud, on 7 – 9 päeva pärast kotid Saksamaal kohal. Või ükskõik millises sihtpunktis Euroopas, kus sul neid kotte parasjagu vaja läheb.

Mida tähendab see, et need on “soodsad eritellimusel paberkotid”?

See tähendab, et kui sa tellid meie käest 1000 kotti suurusega 24 x 9 x 32 (laius, sügavus, kõrgus), siis maksab üks kott 0,95 eurot ehk kõik kokku on 950 eurot + km.

Kas selle raha sees on täisteenus ja rohkem kulusid ei tule?Just, sellepärast me võimegi julgelt neid kotte soodsateks kutsuda, et selle raha eest saab täisteenuse, mille sees on transport ükskõik millisesse Euroopa punkti.

Kuidas käib tellimuse vormistamine?

Mine meie kodulehele ja laadi alla koti pinnalaotus. Nüüd palu oma kujundajal sinna peale panna kottide kujundus, mille järgi trükime meie paberi valmis ning masin voldib ja liimib selle kottideks. Käkitegu.
Kui sul oma tiimis või tutvusringkonnas kujundajat pole, siis võime selle ka ise ära teha. Näitame sulle enne kujundatud varianti, et see oleks täpselt see, mida oled ette kujutanud. Või natuke veel ilusam.

Kas kotid tulevad kvaliteetsed?

Sa veel küsid! 🙂 Ehkki tegemist on soodsate eritellimusel paberkottidega, kasutame me 140-grammist kõrgläikega kraftpaberit. Tulemus jääb väga kvaliteetne ja ilus.

Milline on miinimumkogus?

Miinimumkogus on 250 kotti, aga hind muutub soodsamaks koguste kasvades. Kodulehel on toodud hinnad kuni 2000 kotini, aga kui sul läheb vaja sellest suuremat kogust soodsaid paberkotte, siis küsi julgelt pakkumist.