Mõned võimalused riidest sangadega kottide kasutamiseks

Mõned võimalused riidest sangadega kottide kasutamiseks

Riidest kotid on väga vastupidavad ning nende kasutamiseks on palju võimalusi. Need sobivad suurepäraselt mitte ainult ostlemiseks, vaid ka kaupade hoidmiseks, avalikes kohtades kasutamiseks ja garderoobi korrastamiseks.

Pakume välja mõned huvitavad võimalused nende kasutamiseks, mille peale te võib-olla ei ole tulnud.

Kasutage neid pakenditena

Riidest sangadega kotidon tavaliselt kvaliteetsed ja vajadusel kasutatavad pakenditena. Seda seetõttu, et need on vastupidavad ja mahuvad ka kõige kitsamasse kohta. Riidest kotid on paindlikud – erinevalt pappkastidest, on need oluliselt mitmekülgsemad. Oma mitmekülgsuse tõttu saab kotte vajadusel kasutada pakenditena. Riidest koti saab vormida väga erineva kujuga pakendiks. Näiteks kui teil on hulgaliselt andmesidekaableid või elektroonikat, mida te enam ei kasuta, kuid ei raatsi ka ära visata, võite kõik need ühte riidest kotti pakkida. Seejärel saab selle riidest koti markeerida spetsiaalse markeriga või printida sellele mõne erilise minimalistliku kujundusega sildi, et tähistada selle kasutust. Seejärel saate selle elektroonikat sisaldava riidest koti riputada sanga pidi oma elektroonikakapi lähedale või hoida kotti töölaua all. Võimalused on piiramatud.

Riidest kotid kui pakendid

Kasutage garderoobikottidena

Üks sangadega riidest kottide üsna huvitav kasutusviis, mida teavad ainult ruumi ratsionaalsele kasutusele orienteeritud inimesed, on nende kasutamine garderoobikotina. Meile kõigile on tuttav olukord, kus riidekapis on liiga palju rõivaid.
Ükskõik kui suur riidekapp ka poleks, on meil alati liiga palju riideid, mis sinna sisse ei mahu.
Mõnikord ei soovi me vanu riideid ka ära visata, sest nendega on seotud liiga palju mälestusi.
Sellisel juhul on riidest kottide kasutamine üks parimaid viise riidekapi korrastamisega, sest need saab kapi sisse või sellest väljapoole rippuma panna.

Riidest kotid kui garderoobikotid

Kasutage käekotina
Rahakotid võtavad palju ruumi, eriti kui olete ostlemas. Meile kõigile on tuttav see ebamugav hetk, kui käed on kotte täis, mis pilgeni ostudega täidetud, kuid peame ikkagi leidma turvalise koha rahakotile. Tavaliselt pole neil rihma ja isegi kui see on olemas, on seda ebamugav kasutada.
Nöörsangadega riidest kotid on tunduvalt mugavamad kui rihmaga käekott. Seda seetõttu, et need on kujundatud mugavust silmas pidades.
Puuvill ise on pehme kiud ning nöör on tunduvalt vastupidavam ja näeb nahast parem välja.
Lisaks, isegi kui te higistate ja higi imendub riidest kotti või nööri sisse, ei lõhna see nii halvasti kui nahast rahakott. Uskuge, te ei taha teada, kui halvasti nahast rahakotid võivad lõhnata.

Kasutage lõuendina

Puuvill on suurepärane lõuend akvarellidele. Kuna see on tugev ja vastupidav – ja loomulikult hõlpsasti pestav, on riidest kotid suurepärane valik, kui soovite valla päästa endas peituva kunstniku. Isegi kui hiljem seda otsust kahetsete, saate värvi alati maha pesta. Mida tihedam materjal, seda parem lõuend – siiski, teatud piirini. Kui kasutate liiga paksu kangast, ei haju värv ühtlaselt. Kui kangas on liiga õhuke, läheb värv sellest läbi. Pange tähele, et võite riidest kottidel kasutada ka plakativärve ja mitmesuguseid muid värve. Loodame, et see artikkel heitis valgust mõnedele huvitavatele võimalustele nöörsangadega riidest kottide kasutamiseks. Kui soovite osta kvaliteetseid riidest kotte, siis leiate need meie valikust.