Konverentsikotid, mis ka hiljem kasutust leiavad.

Konverentsid ja seminarid on ühed toredad asjad. Lisaks huvitavatele ja kasulikele teadmistele, mida sa sealt saad, antakse sulle kaasa ka konverentsikott, kus on sees materjalid, mõni kataloog, kirjutusvahend, võibolla ka veepudel ja muud nipet-näpet, mis pika ja tegusa päeva jooksul tarvis võib minna.

Konverentsikotid, mis ka hiljem kasutust leiavad.

Konverentsikotid on ühest küljest pakendid, aga teisalt ka liikuvad reklaamid ja ettevõtte kuvandi tekitajad.
Siit järeldub, et konverentsikottidele tehtud kulu võib olla hoopiski investeering. Selleks, et see nii oleks, peaksid aga kotid olema sellised, mida konverentsil või koolitusel käinud inimene ka pärast kanda tahaks.

Kust sellist kotti saada ja milline see olema peaks?

Meil on sulle välja pakkuda üks väga hea idee. Mis siis, kui sinu järgmised konverentsikotid ei ole tavalised portfellilaadsed tooted, vaid korralikud vastupidavast riidest kotid? Näiteks sellised.

konverentsikotid

Kas pole hea mõte! Riidest kotid ei võta palju ruumi, need mahuvad käekotti või kasvõi püksitaskusse, nii et millal iganes sellise koti omanikul asjade pakkimise vajadus tekib, on kott alati omast käest võtta. Ja mis kõige parem – selle koti peale on maitsekalt ja hästi kujundatuna trükitud sinu ettevõtte nimi või logo.
Riidest konverentsikotid on mugavad
Riidest kottide eelis tavaliste konverentsikottide ees on veel see, et neid saab kanda üle õla, nii et käed jäävad vabaks – ühega saab kohvitopsi hoida ja teisega värskel tuttaval kätt suruda. Väga mugav!
Millised need riidest kotid täpsemalt on?
Vaat sellised.

Konverentsikotid

Konverentsikott piiratud eelarvega korraldajale.
Kui sinu eelarve on väga piiratud, siis pakume sulle välja eriti soodsad riidest kotid. Neid on lausa 14 erinevat värvi! Kujuta ette oma seminari või koolitust, kus sagivad ringi osalejad, erinevat värvi konverentsikotid õlgadel. Kas pole tore idee!

Kott suurele hulgale materjalidele

Kui konverentsil osalejatele soovitakse jagada palju materjali, tasuta näidiseid vm, siis pakume välja küljevoldiga riidest kotid. Need mahutavad palju rohkem kui tavalised kotid, nii et ükski kataloog ega muu materjal ei jää aknalaudadele või toolidele vedelema. Kõik võetakse kaasa.

Loodussõbralik kott

Loodussõbralik kott

Me ei taha öelda, et teised riidest kotid ei ole loodussõbralikud, aga kui sa oled väga keskkonnateadlik inimene ja tahad kindel olla, et ka muidu üsna loodussõbraliku riidest koti tootmisprotsessile pole midagi ette heita, siis on need kotid just sulle. Mõne keskkonnateemalise konverentsi kottideks sobivad need ideaalselt.

Riidest ökokotid on valmistatud orgaanilisest puuvillast, mille kohta saad rohkem lugeda siit.

Mitme värviga trükime ja mis on miinimumkogus?

Nagu eespool juttu oli, pakume kõikidele kottidele peale trükkimise võimalust ja seda ühe kuni kuue värviga.
Miinimumtellimus on viiskümmend kotti, aga mida suurem kogus, seda odavamaks hind läheb.

Kui kiiresti need kätte saab?

Meil on kotid laos olemas, nii et võid arvestada üsna lühikese tarneajaga. Kui suur see täpsemalt on, sõltub sellest, millise koti sa välja valid ja mida sa sinna peale tahad trükkida – täpsema tähtaja teadasaamiseks võta palun meiega ühendust.

Kas eritellimusel kotte ka saab?

Muidugi saab. Teinekord on vaja näiteks mõõtude, värvi või konstruktsiooni poolest erilist kotti. Anna meile oma soovist teada ja mõtleme koos lahenduse välja.

Oleme teinud näiteks selliseid eritellimusel kotte.

Kas oled oma konverentsikotid välja valinud?

Väga hea, võta tellimuse esitamiseks meiega ühendust siit. Ootame! 🙂