Tel (+372) 6 600 137, e-post:
Siidipaber Siidipaber on luksuslik toode ning lisab pakitavale esemele väärtust, kingi saajale on see sõnum, et pakkimisel on vaeva nähtud. Tänu siidipaberi omadustele (pehme, kergelt murtav) on sellega väga mugav pakkida kingitust Pakume 14 erinevat värvi siidipaberit laos ja eraldi veel eritellimusel, trükiga siidipaberit Meie valikust leiate: siidipaber laos personaalse pealetrükiga siidipaber Siidipaber Siidipaber

Logotrükiga paberkotid

Paberkottide asjatundja juba aastast 1997

Siidipaber


Siidipaber on luksuslik toode ning lisab pakitavale esemele väärtust, kingi saajale on see sõnum, et pakkimisel on vaeva nähtud.

 

Tänu siidipaberi omadustele (pehme, kergelt murtav) on sellega väga mugav pakkida kingitust

Siidipaber
Siidipaber on luksuslik toode ning lisab pakitavale esemele väärtust, kingi saajale on see sõnum, et pakkimisel on vaeva nähtud.Tänu siidipaberi omadustele (pehme, kergelt murtav) on sellega väga mugav pakkida kingitust

 

Pakume 14 erinevat värvi siidipaberit laos ja eraldi veel eritellimusel, trükiga siidipaberit

 

Meie valikust leiate:

  • Trükiga kotte saab tellida alates 50 tk
  • Pakume tasuta trükiettevalmistust
  • Eesti kõige suurem paberkottide valik
  • Paberkottidega üle 20 aasta kogemust

Tellimisel abistavad

JANA
Müügijuht

KATJA
Müügijuht


Küsi lisaks
Tel. 66 00 137Võta ühendust

 Millised kotid sulle meeldivad?
Kirjelda meile enda soove, et saaksime pakkuda kõige sobivaimaid paberkotte. Kui  tellimusega on kiire, siis anna sellest kindlasti teada.

 Trükidisain on tellimisel tasuta
Pärast pakkumise kinnitamist disainime vastavalt  tellimusele trükinäidise, et saaksid veenduda väljanägemise sobivuses.

 Kiire trükk ja
tasuta saatmine*

Tänu kaasaegsele tehnikale läheb trükkimine kiiresti ja * alates 100.- € tellimusest saadame Eesti piires paberkotid tasuta kohale.

 Paberkottidega üle 21 aasta kogemusi
Oleme valmistanud logotrükiga kotte juba alates 1997. aastast ja Põhjamaades on meil üle 3000 rahuloleva kliendi.

Dispak OÜ
Pilvetee tänav 6, Mustamäe, Tallinn 12618

Telefon 660 0137
Tööaeg: E-R 09:00-17:00

E-mail:
www.paberkott.ee

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Siidipaber

Tänu siidipaberi omadustele (pehme, kergelt murtav) on sellega väga mugav pakkida kingitust Siidipaber on luksuslik toode ning lisab pakitavale esemele väärtust, kingi saajale on see sõnum, et pakkimisel on vaeva nähtud Tänu siidipaberi omadustele (pehme, kergelt murtav) on sellega väga mugav pakkida kingitust Pakume 14 erinevat värvi siidipaberit laos ja eraldi veel eritellimusel, trükiga siidipaberit Meie valikust leiate: siidipaber laos personaalse pealetrükiga siidipaber Siidipaber on luksuslik toode ning lisab pakitavale esemele väärtust, kingi saajale on see sõnum, et pakkimisel on vaeva nähtud.

Siidipaber

Siidipaber

www.paberkott.ee copyright © 2018 Dispak OÜ