Tel (+372) 6 600 137, e-post:
Kuidas möödub minu tööpäev Istun hommikul autosse, kus on olemas spetsiaalselt minu enda koht. Hommikul jälle hea kerge päevaga peale hakata Kuidas möödub minu tööpäev

Logotrükiga paberkotid

Paberkottide asjatundja juba aastast 1997

Kuidas möödub minu tööpäev

28. märtsil 2017


Istun hommikul autosse, kus on olemas spetsiaalselt minu enda koht.

Kuidas möödub minu tööpäev

Alustame sellest, et mu nimi on Raja. Kui see juba kõike ära ei ütle, siis ma igaks juhuks lisan, et see tähendab sanskriti keeles kuningat. 

 

Tegelikult ongi mulle kogu aeg arusaamatuks jäänud, miks mulle Maharaja nimeks ei pandud, mis tähendab suurt kuningat, aga selle asja me klaarime veel ühel päeval Antiga ära. Anti on nimelt inimene, kes arvab, et on mu peremees, aga meie teiega teame, kuidas asjad tegelikult on.

Kuidas möödub minu tööpäev

 

Vaatamata oma seisusele käin ma tööl, mis on ühe koera jaoks suhteliselt ebaharilik, aga nagu me eelmises lõigus rääkisime, siis ma olengi ebaharilik. Kohe räägin lähemalt.

 

Hommik algab sellega, et kodus läheb keset kõige magusamat uneaega lahti mingi sebimine: vannitoa ja vetsu uksed käivad, köögis toimub mingi toimetamine, jope pannakse selga ja me käime korraks õues. Noh, niisama. Siis antakse mulle süüa ja varsti sõidamegi Anti autoga kontorisse. Autos on mul oma koht. Vaata, selline.

Kuidas möödub minu tööpäev

Tööle jõuame me pisut enne kella üheksat, kui algab meie tööpäev paberkottidega tegelevas...  Just, mul on sama lugu, et kui ütled paberkott, siis tuleb kohe meelde Dispak. Vot seesama.

 

Sel ajal, kui Anti ja Andres kööginurgas esimesed rohelised teed võtavad, teen mina juba hoolega tööd – vaatan üle trepid ja kõik ruumid, kuhu mul on ligipääs.

 

Nuusutan, kas kõik on ikka nii nagu peab ja kas kuhugi on näiteks midagi maitsvat ripakile jäänud. Inimesed on oma meelest kole targad, aga jällegi – meie teiega teame, kuidas asjad tegelikult on. 

Kuidas möödub minu tööpäev
Kuidas möödub minu tööpäev

Kindlasti vaatan üle Andrese töökoha. Teda tunnen ma lapsest saati, ta on üks mu parimaid sõpru ja peremehele on ta äripartner.

 

Järgnevalt lähen oma kabinetti, mida mul hetkel tuleb jagada Antiga ja hakkan mõtlema oma töömõtteid. Anti klõbistab arvutinuppudega, inimestel aitab see vist töömõtete mõtlemisele ja paberkottide müümisele kaasa, aga täpsemalt ma pole sellest aru saanud.

 

Kuidas möödub minu tööpäev

Töömõtteid mõtlen ma seni, kuni uksest astuvad sisse esimesed kliendid. Need tuleb kindlasti üle nuusutada ning kui klientidel on kaasas lapsed, siis nendega ma hea meelega mängin.

 

Nii mina kui lapsed tunneme sellest rõõmu, aga mõnikord ehmatavad vanemad sellest miskipärast koledasti ära ja siis ma lähen igaks juhuks oma kabinetti töömõtteid mõtlema.

 

Ega seda saa vanematele tegelikult pahaks panna, sest ilmselt nad arvavad, et sellise kuningliku olevusega ei ole sobilik mängida.

 

Minu töömõtteid katkestavad aegajalt teatud helid ja ma võin öelda, et need helid hellitavad minu süljenäärmeid. Inimesed, kes meil kontoris töötavad, on ühed igavesed maiasmokad ja kui ma kuulen, et keegi krõbistab kommipaberitega või läheb kööginurka, siis piisab mul vaid haleda näo pähe tegemisest ja mõni pähkel või muu maitsev palake ongi minu.

 

Šokolaadi mulle ei anta, sest Anti arvates on see koertele kahjulik, aga ma vist ei pea ütlema, et meie teiega teame, kuidas asjad tegelikult on.

Kuidas möödub minu tööpäev

Kell 11 oleks paras aeg teha väike uinak, aga siis algab meil hoopiski koosolek. Mulle pannakse rihm kaela, et ma ikka tähtsam välja näeksin ja me teeme umbes tunnise koosoleku.

 

Peremees ja Andres räägivad tööasjadest ja ma olen tähele pannud, et kui mina osalen nende koosolekutel, siis tullakse ikka mõne hea idee peale või leitakse mõnele probleemile lahendus.

 

Kella ühe paiku on meil lõuna ja siis ma pean ennast jälle hästi haledaks tegema ja nutulaulu laulma, sest ma usun, et nii on kõige suuremad šansid saada oma toit kiiremini kätte.

Inimesed võiksid seda ka teinekord restoranis proovida. Ma ei tea, miks nad selle peale ise tulnud pole.

 

Kuidas möödub minu tööpäev
Kuidas möödub minu tööpäev

Oma kõige tähtsamast tööülesandest ma pole veel rääkinud. Selleks on modelliamet. Andres tegeleb meil fotodega, mille ta Instagrami üles paneb ja tavaliselt ei ole paberkottide ja karpide pildid ilma minu osalemiseta midagi väärt, nii et ma hea meelega aitan Andrese hädast välja ja lasen kaubal minu taustal parem välja näha. Vaata, niimoodi.

 

Kuidas möödub minu tööpäev

Mõnikord segavad mu töömõtteid mingid linnud, kes akna taha tulevad. No see ajab küll kergelt närvi,  aga ainult rumalad koerad hauguvad rumalate lindude peale ja mina seda ilmselgelt ei tee. Tavaliselt piisab minu pilgust ja linnud saavad aru, et siin mõeldakse tähtsaid töömõtteid ja nad lähevad ise minema.

 

Ja ongi tööpäev möödas. Kella viie paiku istun autosse ja siis sõidame me Antiga poodi ja sealt koju.

 

Te ise kuulsite kui pingeline on mu tööpäev ja kui palju seal on stressi ja tegutsemist. Selliseid pingeid ei saa aga endaga voodisse kaasa võtta ja me lähme Antiga tunnikeseks mere äärde jooksma. Ma pean tunnistama, et joostes ma unustan oma kuningliku väärikuse ja kõik töömured jäävad minust sinna mere äärde maha. Ma soovitan seda inimestele ka. Hommikul jälle hea kerge päevaga peale hakata.

 

Kuidas möödub minu tööpäev


  • Trükiga kotte saab tellida alates 50 tk
  • Pakume tasuta trükiettevalmistust
  • Eesti kõige suurem paberkottide valik
  • Paberkottidega üle 20 aasta kogemust

Tellimisel abistavad

JANA
Müügijuht

KATJA
Müügijuht


Küsi lisaks
Tel. 66 00 137Võta ühendust

 Millised kotid sulle meeldivad?
Kirjelda meile enda soove, et saaksime pakkuda kõige sobivaimaid paberkotte. Kui  tellimusega on kiire, siis anna sellest kindlasti teada.

 Trükidisain on tellimisel tasuta
Pärast pakkumise kinnitamist disainime vastavalt  tellimusele trükinäidise, et saaksid veenduda väljanägemise sobivuses.

 Kiire trükk ja
tasuta saatmine*

Tänu kaasaegsele tehnikale läheb trükkimine kiiresti ja * alates 100.- € tellimusest saadame Eesti piires paberkotid tasuta kohale.

 Paberkottidega üle 21 aasta kogemusi
Oleme valmistanud logotrükiga kotte juba alates 1997. aastast ja Põhjamaades on meil üle 3000 rahuloleva kliendi.

Dispak OÜ
Pilvetee tänav 6, Mustamäe, Tallinn 12618

Telefon 660 0137
Tööaeg: E-R 09:00-17:00

E-mail:
www.paberkott.ee

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kuidas möödub minu tööpäev

Alustame sellest, et mu nimi on Raja Kui see juba kõike ära ei ütle, siis ma igaks juhuks lisan, et see tähendab sanskriti keeles kuningat Istun hommikul autosse, kus on olemas spetsiaalselt minu enda koht.

Kuidas möödub minu tööpäev


www.paberkott.ee copyright © 2018 Dispak OÜ