7 müüduimat toodet

Soodsad riidest kotid

Kas sulle meeldivad raamatupoodide müügitopid? Meile meeldivad küll kohe hirmsasti! Valiku tegemine nõuab teatavasti aega ja energiat, nii et mis sul saab selle vastu olla, kui keegi on selle sinu eest juba ära teinud.
Sellepärast mõtlesime, et paneme ritta 7 toodet, mida kõige rohkem osteti. Nii läheb sul ehk endalgi valiku tegemise peale vähem vaeva.!

Soodsad riidest kotid

Helehall ümbertöödeldud puuvillast kott

Paramparaa! Esikoha saavutas just see, naturaalvalge pikkade sangadega riidest kott, sest a) kellele ei meeldiks naturaalvalge värv b) pikad sangad või c) soodne hind?!
Meie soodsate riidest kottide juures on veel see hea asi, et kui tavaliselt käib soodsa hinna juurde pisut kahtlane kvaliteet, siis nende kottide kvaliteedi peale võime meie küll mürki võtta.

Helehall ümbertöödeldud puuvillast kott

Selle koti puhul on ilmselge, miks see meie klientidele meeldib. Sellel on lihtsalt erakordselt kaunis värv, millele sobib logo või sõnum samuti imehästi.

Ümbertöödeldud puuvillast kotte on meil veel mitut värvi, üks ilusam kui teine. Meile endale meeldib hirmsast see teksasinine.

Eritellimusel valmistatud paberkotid

Eritellimusel valmistatud paberkotid

Need kotid on valmistatud vastavalt iga kliendi soovidele käsitööna. Need on hästi kvaliteetsed ja sellepärast need meie klientidele meeldivad.

Nöörsangadega ökopaberist kotid

Nöörsangadega ökopaberist kotid

Meie oleme kõige öko poolt ja näha on, et selliseid valikuid teevad ka meie kliendid. Kui juba paberkott osta, siis ümbertöödeldud paberist, sest ehkki nende valmistamiseks kulub sama palju energiat kui uuest paberist koti tegemiseks, jäävad mõned puud metsas püsti.

Veinikotid

Veinikotid 

Vein on endiselt üks armastatumaid kingitusi, mida külla minnes kaasa võetakse, nii et pole siis imestada, et ka vastavaid kotte läheb palju. Veinikotid on meil nii ilusad, et kuuldavasti kasutatakse neid mitu korda. Mis meil saab selle vastu olla.

Lamedate sangadega ökopaberist kotid

Lamedate sangadega ökopaberist kotid

Klassikaline, taaskasutatud paberist kott. Samuti väga hea valik.

Takeaway kotid

Takeaway kotid

Saab sööki, saab jooki, saab priimat pannkooki! Takeaway kott ajab juba peale vaadates kõhu tühjaks, nii et me peame hakkama siin otsi kokku tõmbama ja väikse ampsu võtma.

ga ilma naljata–meie takeaway kotid on väga head ja vastupidavad, nii et kui sa juhtud olema restorani või pagariäri omanik, siis julgeme neid sulle kahel käel soovitada.

 Nonii, kas oli lihtne valikut teha?

Väga hea! Pane päring teele siit!